Sconto nabytok trencin


sconto nabytok trencin

právnym predpisom a ani ich nebude obchádza. E-shop sconto Nábytok vám prispôsobujeme na mieru. Vyplte Vai e-mailovou adresu a nechte si einaudi tascabili sconto 25 zaslat akn nabdky a novinky. S.o., se sdlem Nákupn 444/6, Praha 10 - trboholy, I: 41193946, dále jen Správce. Personalizáciu a cielen reklamu si môete kedykovek vypn. Zpracovatelem tchto daj je asko - NÁbytek, spol.

Potrebujete nábytok do bytu, domu, na chalupu i do kancelárie? Chcete si v pohodl vychutnáva chvky vo Vaej záhrade? Na nájdete nábytok a dekorácie od 190 skvelch e-shopov aj kamennch predajcov na jednom mieste. Prehadné a jednoduché filtrovanie.

Daje (e-mail) budou Správcem uchovávány po dobu 5 let, piem souhlas lze kdykoliv odvolat prohláenm zaslanm na e-mailovou adresu, prostednictvm odhlaovacho odkazu v patice e-mailovch newsletter, nebo ve svém uivatelském profilu. Hrbka masvu : 2,6-2,8 cm Rozmery: 75 x 55 x 35 cm Termn dodania: skladom, u v bená cena 99,00 EUR naa cena 82,00 EUR. Na základe váho správania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Vezmte, prosm, na vdom, e máte právo vzt souhlas kdykoliv zpt, poadovat po nás informaci, jaké vae osobn daje zpracováváme i poadovat po nás vmaz tchto osobnch daj. Souhlasm se pagamento multa subito sconto zpracovánm osobnch daj pro ely zaslán obchodnch sdlen. Udlenm tohoto souhlasu souhlaste se zpracovánm daj ve smyslu zákona. Mám viac ako 16 rokov.sconto nabytok trencin

Sta si len vybra! Sconto, nábytok tu je pre vás u 28 rokov. Okamit prevod peaz z tu - online. V hotovosti alebo platobnou kartou na predajni.

Sconto my taxy iscrittal
Sconto domenicale lillapois


Sitemap